Blog

Štěstí, láska, čokoláda

Po přečtení tohoto příjemného a velice inspirativního příběhu mě napadá jediné. Je vůbec možné, abych si byla s hrdinkou této knížky tak moc podobná? Připadá mi to až neuvěřitelné. Ale je to pravda. Také jsem byla kdysi zklamaná ze svého života a všechny problémy zajídala čokoládou. Možná to máte stejně. Nebo možná patříte mezi šťastlivce, kteří nic takového nedělají. I tak si myslím, že každý z nás potřebuje občas povzbudit.

K čemu?

To už nechám čistě na vás. Každý to máme jinak. Ale myslím, že vždycky je co zlepšovat. Kdybych tuto knihu četla asi tak o deset roků dříve, má cesta k radosti by byla mnohem kratší. Myslím, že bych se mnohem snáz zbavila svých nesmyslných omezení, která mě hodně dlouho brzdila.

Všechno je jen otázka odvahy a víry v sebe. Tento příběh vám prostě dodá chuť roztáhnout křídla a žít naplněný život. Co je však stejně důležité, ukáže vám, jaké to je, když se vzdáte sami sebe a svých vlastních snů. A to je lekce k nezaplacení.

Potom už bude jen na vás, zda tuto skutečnost přijmete pouze formou rad, které tato kniha obsahuje, a nebo si je budete muset sami prožít, abyste je doopravdy pochopili...


Zpět na blog
Lenka Prošková

Lenka Prošková

Jde cestou, kterou si sama zvolila. Baví ji dělat věci jinak než ostatní. Miluje svůj život. Má ráda sebe, svého syna, rodinu i přátele, prostředí, ve kterém žije, a asi všechno, co ji dokola kolem obklopuje. Miluje svobodu, život jaký vede a to i přesto, že je asi každému jasné, že vždycky všechno dokonalé zdaleka není. Lenka je autorka dvou knih pro ženy Všechno má svůj čas a Krásná neznámá. Píše nejen knihy, ale také články, díky kterým se snaží lidi inspirovat ke klidnějšímu a radostnějšímu životu. Má ráda sny a lidi, kteří mají odvahu je následovat.

Její příběh si můžete přečíst zde. Lence můžete napsat na info@lenkaproskova.cz. Najdete ji i na Facebooku.