Blog

Pohled do očí

Už jste se někdy pokoušeli zamyslet nad tím, co s námi dělá, když si s někým upřeně pohlédneme do očí?

Je to síla, že ano?

Máte to rádi, či nikoliv?

Já rozhodně ano. Zvláště, když u toho mám takové to zvláštní vzrušující pnutí po celém těle. Je to jako orgasmus při milování. Je to jako sprcha silných pocitů. Pokaždé to stojí za to:-).

Mám samozřejmě na mysli ten pořádně dlouhý a nefalšovaný pohled přímo od srdce. Ne jen tak nějaké letmé zakoukání se, kdy jeden nebo druhý uhne očima dřív, než něco podobného přijde.

Čas od času se v mém životě najde někdo, kdo se k této akci odváží.

A co to pak se mnou udělá?

Většinou si připadám jako nahá. Jako někdo, kdo nemůže nic skrýt. Krásné na tom je, že v tak kouzelně blízkém okamžiku ani nic skrývat nechci. Chci jediné, chci si to parádně užít:-).

Co pro mě tedy pohled do očí je?

Myslím, že to nejúčinnější afrodiziakum, jaké znám:-).


Zpět na blog
Lenka Prošková

Lenka Prošková

Jde cestou, kterou si sama zvolila. Baví ji dělat věci jinak než ostatní. Miluje svůj život. Má ráda sebe, svého syna, rodinu i přátele, prostředí, ve kterém žije, a asi všechno, co ji dokola kolem obklopuje. Miluje svobodu, život jaký vede a to i přesto, že je asi každému jasné, že vždycky všechno dokonalé zdaleka není. Lenka je autorka dvou knih pro ženy Všechno má svůj čas a Krásná neznámá. Píše nejen knihy, ale také články, díky kterým se snaží lidi inspirovat ke klidnějšímu a radostnějšímu životu. Má ráda sny a lidi, kteří mají odvahu je následovat.

Její příběh si můžete přečíst zde. Lence můžete napsat na info@lenkaproskova.cz. Najdete ji i na Facebooku.